Teniszcsúcs: Fucsovics Márton Roger Federer ellen játszott emlékezetes meccset

SPORT 2018. január 22.

A 25 éves teniszező hétfőn játszott a 19-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer ellen az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében. Nagyon szoros meccs után 6:4, 7:6 (7-3), 6:2-re kikapott, így végül Federer jutott tovább.
TOVÁBB »
Baji Balázs lett az év férfi sportolója

SPORT 2018. január 12.

Idén hatvanadik alkalommal szavazták meg az év legjobb sportolóit a Magyar Sportújságírók Szövetségének tagjai. A Nemzeti Színházban tartott gálán a VB bronzérmes gátfutó mellett az utánpótlás-generáció tagjait is elismerték.
TOVÁBB »
Mátó Sára a legfiatalabb az év legjobb utánpótláskorú atlétái között

SPORT 2018. január 05.

Az idén a székesfehérvári Mátó Sárát választották a legjobb atlétának a leányok U18-as mezőnyében. Az U20-as Európa-bajnokságon – vagyis az idősebbek között – a 400 méteres gátfutásban új ifjúsági rekorddal jutott a döntőbe. Augusztus végén a hazai versenyeken utasította maga mögé a teljes női...
TOVÁBB »
2017 a versenyek éve volt Pék Máté és Nagy Edit Lilla számára

SPORT 2018. január 03.

Kemény éven van túl a fiatal táncos pár, Pék Máté és Nagy Edit Lilla. A világ különböző pontjain versenyeztek, miközben vizsgáikat is sikeresen letették.
TOVÁBB »
Szántai Luca karate világbajnokságon szerzett bronzérmet

SPORT 2017. december 08.

Szántai Lucának már a korábbi hónapok sem teltek eseménytelenül. Az év végén újabb sikert ért el.
TOVÁBB »
Egy ország vívói a páston

SPORT 2017. november 27.

Szilágyi Áron, Szatmári András, Márton Anna, Pusztai Liza, Bányai Zsombor és Siklósi Gergely is kiemelkedő eredményekkel fejezte be a Vívók Országos Bajnokságát.
TOVÁBB »
ITF Taekwon-do: Mezei Nikolett világbajnok lett Dublinban

SPORT 2017. november 24.

A 14 éves versenyző hatalmas büszkeséget hozott Battonya városának Írországban.
TOVÁBB »
Barcelonában Gledura Benjámin veretlenül lett első

SPORT 2017. november 20.

Barcelonában Gledura Benjámin elsőségével fejeződött be a 13-as kategóriájú, 2563-as Élő-átlagú, tíz résztvevős nagymesterverseny. Legfiatalabb nagymesterünk veretlenül ért célba, kedvezőbb Berger-Sonneborn pontszámával végzett az élen a rajtlistát vezető francia Laurent Fressinet előtt.