Női tőrben Kreiss Fanni arany-, férfi párbajtőrben Bányai Zsombor, a MOL Tehetségtámogató Program sportolója ezüstérmet szerzett a Tajvanon zajló egyetemi sportolók számára rendezett sporteseményen.
TOVÁBB »
A fiatal golfozó újabb sikere hazai terepen

SPORT 2017. augusztus 17.

Závaczki Bálint 15 éves többszörös bajnok golfozó augusztus második hétvégéjén újabb nemzetközi versenyen szerepelt, ezúttal itthon.
TOVÁBB »
Az EYOF bronzérmes Varga Brigitta cadet világbajnok lett Chilében

SPORT 2017. augusztus 14.

A 15 éves Varga Brigitta megszerezte a magyar judosport második ifjúsági világbajnoki címét, így összesen két magyar érem és két pontszerző helyezés született a második versenynapon.
TOVÁBB »
Folytatódik a sikerszéria: Márton Anita ezüstérmes a londoni VB-n!

SPORT 2017. augusztus 10.

A MOL Tehetségtámogató Program éveken át támogatott 28 éves súlylökője tavaly olimpiai harmadik helyezett volt, most nagyszerű utolsó dobással, 19,49 méterrel zárt másodikként a londoni atlétikai világbajnokságon. A szabadtéri vb-k történetében ez a második olyan érem, amit atlétanő nyert.
TOVÁBB »
Bronzérmes a magyar gátfutó: Baji Balázs atléta történelmet írt Londonban!

SPORT 2017. augusztus 08.

Szenzáció! Baji Balázs, a MOL Tehetségtámogató Program 10 éven át támogatott sportolója bronzérmet nyert férfi 110 méteres gátfutásban a londoni atlétikai VB-n hétfői este. Ő az első magyar, aki futószámban dobogós helyen végzett atlétikai világbajnokságon!
TOVÁBB »
Londoni VB: 30 év után újra magyar atléta a döntőben

SPORT 2017. augusztus 07.

Baji Balázs remek futással, összesítésben a negyedik legjobb idővel bejutott a döntőbe 110 méter gáton a londoni atlétikai világbajnokságon. Szurkoljunk neki ma este 22.30-kor!
TOVÁBB »
Benyó Máté győzött a Swift Cup Europe-on Olaszországban

SPORT 2017. augusztus 04.

Különleges és rendhagyó futammal folytatódott a Slovakiaring után az immáron európaivá terebélyesedett, de magyar alapítású Swift Cup Europe márkakupa-sorozat.
TOVÁBB »
Éremeső a győri ifjúsági Olimpián

SPORT 2017. július 31.

A hazai csapat 41 éremmel - 13 arannyal, illetve 14-14 ezüsttel és bronzzal - története legeredményesebb szereplését produkálta, köztük a MOL Tehetségtámogató Program éremszerző sportolóival.