2017 a versenyek éve volt Pék Máté és Nagy Edit Lilla számára

SPORT 2018. január 03.

Kemény éven van túl a fiatal táncos pár, Pék Máté és Nagy Edit Lilla. A világ különböző pontjain versenyeztek, miközben vizsgáikat is sikeresen letették.
TOVÁBB »
Segítő diákokat díjaztak

DÍJAK 2017. december 19.

Az Új Európa Alapítvány és az EKE Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet által meghirdetett „Segítő Diákok” c. pályázat díjkiosztóját 2017. december 15-én tartották a Patrona Hungariae Gimnáziumban Budapesten. A pályázatra fogadó intézmények és tanárok jó gyakorlatok megosztásával, diákok fotós-filmes...
TOVÁBB »
Szántai Luca karate világbajnokságon szerzett bronzérmet

SPORT 2017. december 08.

Szántai Lucának már a korábbi hónapok sem teltek eseménytelenül. Az év végén újabb sikert ért el.
TOVÁBB »
Hatodik alkalommal adtuk át a Média a Tehetségekért Díjakat

DÍJAK 2017. december 06.

Több mint 280 pályázatból választották ki a Média a Tehetségekért Díj idei nyerteseit: a négy kategória legjobbjai között találjuk a Magyar Nemzet Magazin, az RTL Magyarország, az M4 Sport, a Nők Lapja és a Kossuth Rádió fiatal művészeket, tudósokat és sportolókat bemutató riportjait is.
TOVÁBB »
Jeltolmács kesztyű kifejlesztéséért vehette át a MOL-díjat a fiatal informatikus

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. december 04.

A C3 Kulturális és Kommunikációs Központ Alapítvány versenyén az Új Európa Alapítvány 50.000 Ft-os IT vásárlási utalványát nyerte el a 17 éves Tóth Bence, valamint meghívást kapott egy szakmai látogatásra a MOL IT fejlesztő központjába.
TOVÁBB »
Több mint 70 fiatal művész és tudós nyert támogatást a MOL alapítványi pályázatán

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. november 29.

A MOL Tehetségtámogató Program 79 fiatal művész és tudós pályafutását segíti összesen 16 millió forinttal. A tehetséges és eredményes diákok eszközvásárláshoz vagy útiköltséghez igényelhettek támogatást a pályázati felhívás keretében.
TOVÁBB »
Egy ország vívói a páston

SPORT 2017. november 27.

Szilágyi Áron, Szatmári András, Márton Anna, Pusztai Liza, Bányai Zsombor és Siklósi Gergely is kiemelkedő eredményekkel fejezte be a Vívók Országos Bajnokságát.