A Magyar Karszt és Barlangkutató Társulat élményterápiás barlangtúrát szervez sérült gyermekek és serdülők számára nem kiépített barlangokban. A barlangászás, gördüljön bármilyen akadály is eléjük, mindig pozitív hatást gyakorol a sérült gyerekekre.
TOVÁBB »
Éremeső a győri ifjúsági Olimpián

SPORT 2017. július 31.

A hazai csapat 41 éremmel - 13 arannyal, illetve 14-14 ezüsttel és bronzzal - története legeredményesebb szereplését produkálta, köztük a MOL Tehetségtámogató Program éremszerző sportolóival.
TOVÁBB »
Úszósztár született: Milák Kristóf ezüstérmes 100 méter pillangón

A MOL Tehetségtámogató Program 17 éves úszója ezüstérmet nyert 100 méter pillangón szombaton a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Milák az előfutam és az elődöntő után harmadszor is junior világcsúcsot úszott.
TOVÁBB »
Magyar fiatalok több érmet hoztak a Nemzetközi Matematikai Diákolimpiáról

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. július 30.

2 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérmet gyűjtött Magyarország az 58. Nemzetközi Matematikai Diákolimpián (IMO) Rióban, köztük a MOL Tehetségtámogató Program több támogatottja is. A 111 ország közötti nem hivatalos pontversenyben a 22. helyen végeztünk.
TOVÁBB »
Borbényi Márton aranyérmes lett a Nemzetközi Matematikai Olimpián Rióban

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. július 28.

A 18 éves kaposvári diák nemrég tért haza Brazíliából, ahol egy fontos versenyen bizonyult a legjobbnak.
TOVÁBB »
EYOF: Vécsei Réka ezüstérmes 100 méter mellen

SPORT 2017. július 28.

Négy érmet nyertek a magyarok Győrben az Európai Ifjúsági Olimpia csütörtöki versenynapján, köztük a MOL Tehetségtámogató Program 14 éves úszója, Vécsei Réka.
TOVÁBB »
Újabb érem az Ifjúsági Olimpiáról

SPORT 2017. július 27.

Bronzérmes lett a cselgáncsozó Varga Brigitta (48 kg) a győri EYOF-ról.
TOVÁBB »
EYOF: érmet szereztek úszó támogatottjaink

SPORT 2017. július 26.

Hét érmet, közte egy aranyat szereztek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) keddi versenynapján, köztük Hatházi Dóra és Zombori Gábor, a MOL Tehetségtámogató Program támogatott úszói is.