Az ifjú karatés a skóciai Vb-n állt dobogóra

SPORT 2018. július 13.

Szántai Luca Skóciában, Dundee városában a 7. WUKF Karate Világbajnokságon hatalmas mezőnyben a kadet (15-17 éves lányok) korosztályban formagyakorlat kategóriában világbajnoki második helyezést ért el.
TOVÁBB »
Sipőcz Richárd ismét Európa-bajnok, Özbas Szofi dobogós

SPORT 2018. július 04.

A magyar cselgáncs két ifjú reménysége kiválóan szerepelt a Szarajevóban megrendezett ifjúsági cselgáncs Európa-bajnokságon.
TOVÁBB »
Játékos közlekedéssel egy színesebb világba

CIVIL SZERVEZETEK 2018. július 03.

Az elmúlt évek hagyományaihoz híven, harmadik alkalommal készítettek középiskolás diákok közösségi közlekedés témájú óvodai fali dekorációt Debrecenben a KÖSZ! Program keretében.
TOVÁBB »
84 fiatal sportolót támogat a MOL Új Európa Alapítványa

SPORT 2018. június 26.

Az idei évben a MOL több mint 30 millió forintot fordít a MOL Tehetségtámogató Program Sport pályázatának keretében a fiatal sportolók támogatására. Az eredményhirdetésen a MOL Csapat szponzoráltjai és a támogatott utánpótláskorúak egy rövid Bubi-versenyen is összemérhették gyorsaságukat.
TOVÁBB »
Ismét filmbemutatóval zárta programját a Gyerekszem Egyesület

CIVIL SZERVEZETEK 2018. június 19.

A Hűvösvölgyi Gyermekotthonban ismét bemutatót tartottak: az otthonokban élő, filmcsoportos gyerekek, akik egyben a film szereplői és a forgató filmes stábok tagjai is voltak, bemutatták alkotásaikat.
TOVÁBB »
New York után irány Osaka

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2018. június 14.

Még ki sem pihente a márciusi New York-i győzelmet, máris itt a következő szenzáció: Wendler Enikő – a bécsi Zeneakadémia különleges tehetségek osztályának fuvolistája – a 19. Osakai Nemzetközi Verseny fináléjában.
TOVÁBB »
Golfozónk már harmadszor lett „Magyarország jó tanuló, jó sportolója”

SPORT 2018. június 14.

A MOL Tehetségtámogató Program támogatottja, a frissen felnőtt magyar és nyílt bajnokságot nyert golfozó, Závaczki Bálint újabb elismerésben részesült.
TOVÁBB »
Milák 10-ből 10-et megnyert, Kopasz K1-1000-en is győzött

SPORT 2018. június 04.

Az úszók hódmezővásárhelyi ifjúsági országos bajnokságán a 18 éves Milák Kristóf felnőtt vb-ezüstérmese, négyszeres junior-világbajnoka újabb három elsőségének köszönhetően tíz aranyéremmel zárta a négynapos viadalt. Kajakban a szintén MOL Tehetségtámogató Program segítségével versenyző Kopasz...