Megszerezte első profi tornagyőzelmét Valkusz Máté

SPORT 2018. március 19.

A poreci tenisztornán megszerezte első győzelmét a 18 éves teniszező, aki vélhetően legalább 100 helyet javít majd a világranglistán a diadallal.
TOVÁBB »
Kadet és junior vívó EB: Pusztai Liza négy érmet gyűjtött be Szocsiban

SPORT 2018. március 12.

Akitől a magyar küldöttség a Szocsiban zajló junior Európa-bajnokságon a legtöbb egyéni és csapatban szerezhető medált várta, az természetesen nem volt más, mint a kadét világ- és Európa-bajnok, felnőtt Eb-bronzérmes Pusztai Liza. Liza pedig beváltotta a hozzá fűzött reményeket.
TOVÁBB »
MOL Mester-M Díjjal jutalmaztuk a kiemelkedő munkát végző tanárokat és edzőket

DÍJAK 2018. március 06.

Március 5-én MOL Mester-M Díjat vehetett át tíz kiemelkedő munkát végző pedagógus a budapesti Vigadóban. A díjakat a MOL vezetőivel közösen Sebestyén Júlia Európa-bajnok műkorcsolyázó, Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnok kardvívó, Hamar Dániel a Muzsikás Együttes alapító tagja és Herczig...
TOVÁBB »
A mesék puha világa

CIVIL SZERVEZETEK 2018. március 05.

Történetet nem csak hallgatni, hanem megalkotni is elmélyült és nyugodt állapotot kíván. Ez a hangulat segít azokat a szorongásokat enyhíteni, ami a mesék világán kívül rakódnak ránk. A Mosoly Alapítvány mese- és művészetterápiás programja látássérült gyerekeket támogat az én-erősítésben, az...
TOVÁBB »
A magyar fuvolista lány a Carnegie Hallt is meghódítja

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2018. március 05.

Wendler Enikő neve már nem ismeretlen a zenekedvelők körében, hiszen a 17 éves magyar fuvolista sikert sikerre halmoz. A MOL Tehetségtámogató Program művészének legújabb trófeája a Golden Classical Music Awards International Music Competition első helyezése New Yorkban.
TOVÁBB »
Az olimpiai 6. Jászapáti Petra második a junior vb-n

SPORT 2018. március 04.

A MOL Tehetségtámogató Program 19 éves sportolója, Jászapáti Petra, aki nemrég tért vissza a Pjongcsangban zajló téli olimpiáról, ezüstérmet nyert 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók Tomaszow Mazowieckiben zajló junior világbajnokságán.
TOVÁBB »
Klarinétosaink Szerbiában nyertek versenyt

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2018. február 26.

Február 15-18. között rendezték meg Szerbiában a Femus Nemzetközi Fúvószenei Versenyt, ahonnan a Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium klarinét szakos diákjai éremesővel érkeztek haza.
TOVÁBB »
Valkusz Máté a férfi teniszezők bajnoka

SPORT 2018. február 23.

A férfiaknál Valkusz Máté nyerte a BOK Sportcsarnokban megrendezett HE-DO fedett pályás tenisz országos bajnokságot.