Kövesd Te is támogatottjainkat az Európai Ifjúsági Olimpián!

SPORT 2017. július 21.

Az EYOF-ot (European Youth Olympic Festival) július 23-29. között rendezik meg Győrben tíz sportágban. A magyar csapatban találjuk a MOL Tehetségtámogató Program sportolóit is, köztük az ifjúsági Európa-bajnok dzsúdóst, Sipőcz Richárdot, aki a magyar zászlót viheti majd a megnyitón.
TOVÁBB »
Világrekordot állított be egy magyar úszólány

SPORT 2017. július 18.

Sikerrel szerepelt a 11 éves májtranszplantált úszólány a szervátültetettek világbajnokságán.
TOVÁBB »
Kajakosaink taroltak a plovdivi EB-n

SPORT 2017. július 17.

A magyar válogatott minden idők egyik legjobb szereplését produkálva 10 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel zárta Plovdivban a felnőtt Európa-bajnokságot. A csapat ezen belül öt aranyérmet és összesen 8 dobogós helyezést szerzett az olimpiai számokban. Köztük a MOL Tehetségtámogató Program két...
TOVÁBB »
Hallgassa meg Ön is a Balaton partján a külföldön díjazott fuvolistát!

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. július 13.

Wendler Enikő a decemberi New York-i győzelme után újra diadalmaskodott. Az ifjú fuvolista ezúttal Salzburgban lett első helyezett a Grand Prize Virtuoso International Music Competition-on.
TOVÁBB »
Magyar tehetség tarol a golfpályákon

SPORT 2017. július 06.

Závaczki Bálint többszörös bajnok golfozó a hétvégén újabb nemzetközi bajnoki címet szerzett. 15 évesen szerezte meg a Szerb Junior Open U21-es kategória győzelmét, ezzel gyarapítva bajnoki címei sorát.
TOVÁBB »
Színt vittek az óvóda életébe

CIVIL SZERVEZETEK 2017. július 05.

A Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület a KÖSZ! Program támogatásával valósítja meg “Játékos Közlekedés!” elnevezésű programját, mely egyik mérföldkövéhez érkezett. A diákok közösségi közlekedéshez kapcsolódó, mesés témájú rajzokkal díszítették az óvoda falát.
TOVÁBB »
Úszóink érmet szereztek az ifjúsági EB-n

SPORT 2017. július 03.

A netánjai ifjúsági Európa-bajnokságon kitettek magukért fiatal úszóink. Az éremtáblázaton a magyar küldöttség huszonegy éremmel zárt az előkelő második helyen, köztük támogatott sportolóink is.