2017. július 05.

Színt vittek az óvóda életébe

A Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület a KÖSZ! Program támogatásával valósítja meg “Játékos Közlekedés!” elnevezésű programját, mely egyik mérföldkövéhez érkezett. A diákok közösségi közlekedéshez kapcsolódó, mesés témájú rajzokkal díszítették az óvoda falát.

A Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület a közösségi közlekedés népszerűsítésével foglalkozik. A KÖSZ! Program által támogatott projektjében az iskolai közösségi szolgálatot végző diákok egyszerű játékokat, fali dekorációt készítettek a gyermekek számára és az óvodában készségfejlesztő foglalkozások keretében játszottak a kicsikkel. A diákok emellett fali dekorációt készítettek az a debreceni Sípos Utcai Óvodában. A projektben 25-30 fő diák vesz részt, és így diákonként 12-23 óra közösségi szolgálatot teljesítenek.

A Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület munkáját a KÖSZ! Program 2014 óta támogatja.