Koller András EB ezüstérmes

SPORT 2009. augusztus 11.

Európa Bajnoki ezüstérmes lett a 2009. évi Kadett Birkózó Európa Bajnokságon a Szerbiai Zrenjaninban Koller András, aki 29 versenyző közül érte el ezt a szenzációs teljesítményt! András idei eredményeivel a magyar birkózó utánpótlás válogatottak (kadett és junior) legeredményesebb tagja lett a...
TOVÁBB »
Sikeres fiatal atléták a felnőtt mezőnyben

SPORT 2009. augusztus 07.

Augusztus első hétvégéjén a Puskás Ferenc Stadionban rendezték meg a 114. Felnőtt Országos Atlétikai Bajnokságot, amit éles küzdelmek és 40 fokos hőség jellemzett. A versenyen rajthoz állt a MOL Tehetségtámogató program Klasszis kategóriájának két idei nyertese, a Buda-Cash Békéscsabai ...
TOVÁBB »
Elárverezik Szávay Ági ütőjét

SPORT 2009. augusztus 04.

Elárverezik Szávay Ágnes teniszütőjét, mellyel megnyerte a budapesti GDF tornát. A teniszező a MOL Teheségtámogató program 2010. évi sport pályázatán nyertes fiatal teniszezők számára ajánlja fel a befolyt összeget.
TOVÁBB »
A világ legjobb utánpótlás csapata

SPORT 2009. augusztus 03.

Összesítésben 3 arany, 1 ezüst, 1 bronzérmet szerzett a magyar kajak-kenu utánpótlás csapat a moszkvai ifjúsági világbajnokságon. Fiatal tehetségeink közül Fónagy Veronika két arany, egy ezüst, Balogh Marcell két aranyéremben volt érdekelt.
TOVÁBB »
Babos Timi az elődöntőig jutott a junior Wimbledonon

SPORT 2009. július 28.

Babos Timi egyik nagy vágya teljesült azzal, hogy a tavalyi junior Wimbledon nyolcaddöntő után, most előrébb léphetett. A 16 éves magyar klasszis teniszező a versenyre már Angliában tudott készülni néhány napot. Ennek meg is lett az eredménye.
TOVÁBB »
Aranyéremmel zárult az EYOF

SPORT 2009. július 27.

A tamperei Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon Szalai Benjámin 2000m akadályfutásban aranyérmet szerzett, ezzel 12-re emelve a magyar csapat érmeinek számát, amely összesen 2 aranyat, 3 ezüstöt és 5 bronzérmet számlált.
TOVÁBB »
Tenisz: két ezüstérem a junior egyéni EB-n

A múlt héten rendezték meg Villachban a junior korú teniszezők egyéni EB-jét, amelyen a magyar csapat éremesélyesként indult. A négy tagú csapatból hárman is a Tehetségtámogató program idei nyertesei: Babos Timi, Fucsovics Marci és Zsiga Máté.
TOVÁBB »
Szenzációs magyar siker Kaliforniában

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2009. július 24.

Lebhardt Dani 17 éves zongorista június 12-én megnyerte a Russian Music International Piano Competition elnevezésű versenyt San Jose-ban, az Egyesült Államokban.