˝Ez a pályázat egy csoda˝

CIVIL SZERVEZETEK 2007. július 09.

Ezekkel a szavakkal jellemezte egy érdeklődő a Gyermekgyógyító program pályázatát. Az idén harmadik alkalommal meghirdetett felhívásra összesen 74 pályázatot nyújtottak be. Az eredményeket várhatóan szeptember közepén tesszük közzé.
TOVÁBB »
Az Év Vállalati Adományozója idén a MOL

HÍREK 2007. június 20.

Alapítónk, a MOL Nyrt. nyerte el idén a NIOK által adományozott "Az Év Vállalati Adományozója" díjat. A zsűri a jelölések elbírálásánál a MOL egyre szélesebb körű támogatói tevékenysége körében az Új Európa Alapítvány munkáját is figyelembe vette.
TOVÁBB »
Gyereknapi eredményhirdetés

SPORT 2007. május 29.

A gyereknapi hétvégén több ezren látogattak el a Városligetbe, ahol a MOL Kölyök Tanya és a Világzenei színpad rendezvényei várták az érdeklődőket. Az ugrálóvár, csúszda, az élő-csocsó bajnokság mellett Talmácsi Gáborra is sokan voltak kíváncsiak. Vasárnap délelőtt a Tehetségtámogató program...
TOVÁBB »
Fiatal paraúszók nemzetközi sikerei

SPORT 2007. május 06.

Az elmúlt két hónapban több nemzetközi versenyen is szerepeltek fiatal paraúszók, akik az elmúlt években a Tehetségtámogató program nyertesei voltak. Egyéni és csapat eredményeikhez gratulálunk!
TOVÁBB »
Gyereknap a Városligetben

SPORT 2007. május 03.

Május 26-27-én gyereknap alkalmából ismét várja a MOL a gyerekeket a Kölyök Tanyán! Idén újdonságként jelentkezik a Világzenei színpad. Vasárnap délelőtt lépnek fel a Tehetségtámogató program tavalyi nyertesei is és nem utolsó sorban közzé tesszük a Sport kategória idei eredményeit.
TOVÁBB »
Nagy volt az érdeklődés a sport pályázat iránt

SPORT 2007. április 18.

A Tehetségtámogató program sport kategóriájára kiírt pályázat iránt nagy volt az érdeklődés. A beadási határidőig több mint 800 pályázat érkezett be. Az eredményeket május 27-én, Gyereknapon tesszük közzé.
TOVÁBB »
Lebhardt Dani japán koncertkörúton vett részt

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2007. április 13.

A Tehetségtámogató program művészeti kategóriájának egyik tavalyi nyertese április elején Tokióba látogathatott japán cégek meghívására, hogy rendezvényeiken szerepeljen. Emellett koncertet adott a magyar nagykövetségen is.
TOVÁBB »
25 kívánsághoz tettünk olajat a lámpásba

CIVIL SZERVEZETEK 2007. április 10.

A Csodalámpa Alapítvány egyik nyertese volt a 2006. évi Gyermekgyógyító programnak. ?Olaj a lámpásba" c. pályáza-tukon ahhoz kértek támogatást, hogy súlyosan, életveszélye-sen beteg gyerekek kívánságait teljesítsék és az így felkínált élmények segítségével járuljanak hozzá a gyerekek testi-lelki...