The winners of this year’s „Media for Talents Award” were selected out of more than 280 applicants: among the best of the four categories are the „Magyar Nemzet Magazine”, RTL Hungary, M4 Sport, Women’s’ Magazine and Kossuth Radio with their reports introducing young artists, scientists and...
István Péni: „Adrenalin is not good for sport shooters”

After the Rio Olympics he quickly made up for the missed secondary school final exams, passed his second advanced level language exam and got admitted to the Economics and Management Faculty of Corvinus University in English language. Then István Péni could have had some break, however, this...
TOVÁBB »
Folytatódik a sikerszéria: Márton Anita ezüstérmes a londoni VB-n!

SPORT 2017. augusztus 10.

A MOL Tehetségtámogató Program éveken át támogatott 28 éves súlylökője tavaly olimpiai harmadik helyezett volt, most nagyszerű utolsó dobással, 19,49 méterrel zárt másodikként a londoni atlétikai világbajnokságon. A szabadtéri vb-k történetében ez a második olyan érem, amit atlétanő nyert.
TOVÁBB »
Bronzérmes a magyar gátfutó: Baji Balázs atléta történelmet írt Londonban!

SPORT 2017. augusztus 08.

Szenzáció! Baji Balázs, a MOL Tehetségtámogató Program 10 éven át támogatott sportolója bronzérmet nyert férfi 110 méteres gátfutásban a londoni atlétikai VB-n hétfői este. Ő az első magyar, aki futószámban dobogós helyen végzett atlétikai világbajnokságon!
TOVÁBB »
Londoni VB: 30 év után újra magyar atléta a döntőben

SPORT 2017. augusztus 07.

Baji Balázs remek futással, összesítésben a negyedik legjobb idővel bejutott a döntőbe 110 méter gáton a londoni atlétikai világbajnokságon. Szurkoljunk neki ma este 22.30-kor!
TOVÁBB »
Benyó Máté győzött a Swift Cup Europe-on Olaszországban

SPORT 2017. augusztus 04.

Különleges és rendhagyó futammal folytatódott a Slovakiaring után az immáron európaivá terebélyesedett, de magyar alapítású Swift Cup Europe márkakupa-sorozat.
TOVÁBB »
Éremeső a győri ifjúsági Olimpián

SPORT 2017. július 31.

A hazai csapat 41 éremmel - 13 arannyal, illetve 14-14 ezüsttel és bronzzal - története legeredményesebb szereplését produkálta, köztük a MOL Tehetségtámogató Program éremszerző sportolóival.
TOVÁBB »
Úszósztár született: Milák Kristóf ezüstérmes 100 méter pillangón

A MOL Tehetségtámogató Program 17 éves úszója ezüstérmet nyert 100 méter pillangón szombaton a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Milák az előfutam és az elődöntő után harmadszor is junior világcsúcsot úszott.