EYOF: Vécsei Réka ezüstérmes 100 méter mellen

SPORT 2017. július 28.

Négy érmet nyertek a magyarok Győrben az Európai Ifjúsági Olimpia csütörtöki versenynapján, köztük a MOL Tehetségtámogató Program 14 éves úszója, Vécsei Réka.
TOVÁBB »
Újabb érem az Ifjúsági Olimpiáról

SPORT 2017. július 27.

Bronzérmes lett a cselgáncsozó Varga Brigitta (48 kg) a győri EYOF-ról.
TOVÁBB »
EYOF: érmet szereztek úszó támogatottjaink

SPORT 2017. július 26.

Hét érmet, közte egy aranyat szereztek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) keddi versenynapján, köztük Hatházi Dóra és Zombori Gábor, a MOL Tehetségtámogató Program támogatott úszói is.
TOVÁBB »
Junior Európa-kupát nyert Lehmann Csongor Tiszaújvárosban

SPORT 2017. július 24.

A juniorok Európa-kupa-viadalán a férfiaknál a MOL Tehetségtámogató Program triatlonistája, Lehmann Csongor győzött.
TOVÁBB »
MOL-támogatott a fantasztikus vb-bronzérmes férfi 4x100-as magyar gyorsváltóban

Elképesztő versenyzéssel, új országos csúccsal bronzérmet nyert a MOL Tehetségtámogató Program sportolója, Németh Nándor, valamint Kozma Dominik, Holoda Péter, Bohus Richárd összetételű férfi négyes a vizes vb-n. A 12 ezres közönség extázisban ünnepelte Magyarország első érmét
TOVÁBB »
Kövesd Te is támogatottjainkat az Európai Ifjúsági Olimpián!

SPORT 2017. július 21.

Az EYOF-ot (European Youth Olympic Festival) július 23-29. között rendezik meg Győrben tíz sportágban. A magyar csapatban találjuk a MOL Tehetségtámogató Program sportolóit is, köztük az ifjúsági Európa-bajnok dzsúdóst, Sipőcz Richárdot, aki a magyar zászlót viheti majd a megnyitón.
TOVÁBB »
Világrekordot állított be egy magyar úszólány

SPORT 2017. július 18.

Sikerrel szerepelt a 11 éves májtranszplantált úszólány a szervátültetettek világbajnokságán.
TOVÁBB »
Kajakosaink taroltak a plovdivi EB-n

SPORT 2017. július 17.

A magyar válogatott minden idők egyik legjobb szereplését produkálva 10 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel zárta Plovdivban a felnőtt Európa-bajnokságot. A csapat ezen belül öt aranyérmet és összesen 8 dobogós helyezést szerzett az olimpiai számokban. Köztük a MOL Tehetségtámogató Program két...